Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Neljapäeva õhtul anti Väätsa rahvamaja ees start teisele Jüriöö orienteerumisvõistlusele. Võistlusklasse oli tänavu kolm; lapsed, noored ja täiskasvanud.

Võistlus ise oli lihtne. Kolmeliikmelised võistkonnad startisid 5, 5 kilomeetri pikkusele rajale, mis viis neid üle Väätsa aleviku põldude ja teede, rajalt tuli  leida 10 kontrollpunkti.

Laste arvestuses noppis esikoha võistkond „Voristpidu," kus jooksid Markus Punapart, Even Koka, Kert Timm ja Kevin-Mattias Ahveldt.

Noortest võitis orienteerumise võistkond "KolmxR", kelle ajaks tuli 36 minutit ja 20 sekundit. Võistkonda kuulusid Rene Münzer, Robert Viimsalu ja Mairot Jaas.

Täiskasvanute arvestuses võitis võistluse naiskond "Naabrid", kes läbisid raja 34 minutiga. Naiskonda kuulusid Külli Tedre, Kairi Reinvart ning Marleen Viitmann.