Türi valla külade talimängud võitis Näljaküla

Send this form
Category: Järvamaa

Pühapäeval, 4. märtsil peeti Veskisillal kuuendate Türi valla külade talimängude III etapp, tehti kokkuvõtted ja autasustati parimaid.

Viimasel etapil võeti mõõtu mälumängus, bowlingus ning nooleviskes.

Mälumängus osales kolm võistkonda kahest külast. Esikoha sai  Laupa I võistkond koosseisus: Anne Martis, Liina Jeena, Mait Kivine, Marek Põllu, teise koha sai  koht Näljaküla, koosseisus: Peeter Lellsaar, Tähve Milt, Märt Lellsaar, Tauno Jäätmaa ja III kohaga pidi leppima Laupa II, kuhu kuulusid: Lauri Tohver, Karmen Nurmik, Marko Norma, Jaanika Jeena.

Bowlingut mängisid neli võistkonda kahest külast. Noorte vanuseklassis sai esikoha Sergo Miljan, teise Georg Lee ja kolmanda Andreas Kase. Naistest oli parim Tuuli Oja, teise koha sai  Kadi Oeselg,  kolmanda Elo Kase. Meeste arvestuses haaras esikohaErgo Miljan, kes edestas Tauno Jäätmad ja Marek Põllut.

Bowlingus saavutas esikoha Näljaküla II võistkond: Ergo Miljan, Tuuli Oja, Georg Lee, teise koha sai Näljaküla I: Tauno Jäätma, Hele Kaasiku, Sergo Miljan ja kolmandale kohale platseerus Laupa I: Elo Kase, Marek Põllu, Andreas Kase ning neljanda kohaga pidi seekord leppima Laupa II võistkond koosseisus: Marko Norma, Kadi Oeselg, Marilin Põllu.

Nooleviske võitis Laupa I võistkond Näljaküla I ja II ning Laupa II võistkonna ees. Noorte arvestuses olid parimad  Georg Lee, Andreas Kase ja Laura-Liis Oeselg. Naiste arvestuses haaras esikoha Elo Kase, teise koha sai Hele Kaasiku ja kolmanda Eve Kase. Meestest olid parimad Tauno Jäätma, Ervi Kaasiku ja Marek Põllu.

Türi valla VI talimängude koondarvestus selgus viie parima ala punktide liitmisel. 2018. aasta talimängud võitis Näljaküla 150 punktiga, II koha saavutas Laupa 137 punktiga ja III koha kolm ala kaasa teinuna Röa küla.

Talvemängude võitjaid autasustati karikate, aukirjade ja rahalise preemiaga spordivarustuse soetamiseks – I koht 250 eurot, II koht 150 eurot ja III koht 100 eurot.