Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide Linnameeskond teenis Premium liiga 14. voorus võõrsil 4:1 võidu FC Kuressaare üle. Teist mängu järjest lõi kaks väravat Samson Iyede.

Paide skoori avas 21. minutil Michael Lilander, kes keerutas karistuslöögi Kuressaare värava allanurka. 41. minutil duubeldas Paide eduseisu vastaste väravavahi Paplavskise kaasabil Tarmo Neemelo, kellele see oli hooaja esimeseks tabamuseks.

Paide andis avapoolaja lõpul Kuressaarele veel võimaluse mängu tagasi tulla. Oma teist Premium liiga mängu teinud 16-aastane keskkaitsja Kristjan Pelt tegi trahvikastis vea, mille tulemusel teenis Kuressaare penalti, mille edukalt realiseeris Elari Valmas.

Teisel poolajal domineeris Paide veelgi rohkem, aga alles 81. minutil lõi Samson Iyede vahetusmees Andre Frolovi söödust seisuks 3:1 ning kuus minutit hiljem tuli Iyedelt Yann Michael Yao eeltöö järel 4:1. Nii suure skooriga ei ole Paide selle hooaja jooksul veel vastaseid suutnud murda.

Eilse võiduga tõusis Paide tabelis kuuendale kohale, olles nüüd kokku teeninud 3 võidu, 4 viigi ja 6 kaotusega 13 punkti.

Järgmisel reedel on Paide võõrsil vastamisi tabeli kaheksanda Viljandi Tulevikuga.