Paide Linnameeskond kaotas Tartu Tammekale suurelt

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eelmisel hooajal tunnistas Paide Linnameeskond mängudes Tartu Tammeka vastu vaid viike, eile sai pikk viigiseeria aga läbi.

Tartus toimunud kohtumises hävis Paide Linnameeskond Tammeka vastu.

Mäng ei olnud jõudnud õieti alatagi, kui juba teisel minutil asus Tammeka mängu juhtima. Paide sai šokist üle ja tuli mängu kenasti tagasi, aga avapoolaja lõpu eel pääses Tartu Tammeka mängija Andre Paju kastis liiga vabalt löögile ja 2:0 tablool oli tõsiasi.

Paide Linnameeskonna kapten Andre Frolov kasutas Tammeka magama jäämist ära, ning esimese poolaja 43. minutil lõi Paidele ühe värava tagasi.

Tundus, et Paide on siiski mängus tagasi, ent teine poolaeg lõppes paidelaste jaoks katastroofiliselt. Teise kollase kaardi suutis Paide poolt endale tekitada Outtara, kes saadeti punase kaardiga platsilt minema. Ei läinud kaua mööda, kui Tammeka lõi  oma kolmanda värava ja mäng tundus olevat tehtud.

Paide ei andnud siiski alla ja tänu Tarmo Neemelo suutis Tammeka mängija Slaštšev palli õnnetult oma väravasse toimetada, seis tablool näitas 2:3. Kui tundus juba, et siit võib veel midagi tulla, näitas väljakukohtunik Kristo Tohver Sören Kaldmale otse punast kaarti.

Üheksakesi vähemuses olnud Paide ei suutnud enam Tammeka vastu seista. 87. ja 90+1 minutil löid vastased külalistele veel kaks väravat, ning Paide pidi mängust lahkuma taaskord suureskoorilise kaotusega, seekord näitas tablool seisu 5:2.

Sellel laupäeval kell 19. kohtub Paide  Linnameeskond koduväljakul FC Kuressaarega.