Paide Linnameeskond III astus sammukese edasi karika suunas

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Eesti Jalgpalli madalamates liigades peetav Väike karikavõistlus on jõudnud otsapidi poolfinaali. Eile õhtul lunastas finaalipääsu III liigas palliv Paide Linnameeskond III kui koduväljakul alistati II liiga meeskond Nõmme United.

Foto; Paide Linnameeskond III Fb

Paide asus mängu juhtima Ervin Kõlli väravast esimese poolaja lõpul. Teise poolaja esimesel veerandil kasvatas kodumeeskonna edu Eerik Reinsoo, kes karistuslöögilt löi seisuks 2:0. Külalised jätkasid küll surumist ja võimalusi oli mõlemal poolel, kuid enamat 70. minutil löödud penaltist vastaste poolelt siiski ei tulnud. Lõppskooriks jäi 2:1, mis tähendab seda, et Paide Linnameeskond III jõudis Väiksel  karikavõistlusel poolfinaali.

Lisaks Paidele on karikat püüdmas ka teine Järvamaa jalgpalliklubi- II liigas mängiv SK Imavere, kes kolmapäeval alistas III liiga meeskonna Rummu Dünamo seisuga 2:1. Lisaks Järvamaa klubidele on võistlustulle jäänud veel kolmandast liigast JK Retro ja II liiga meeskond Tartu FC Merkuur.