Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Nädalavahetusel alustasid oma hooaega Premium Liigas Paide Linnameeskond ja Esiliigas B Paide Linnameeskond U21.

Paide Linnameeskond alustas oma kümnendat Premium liiga hooaega suurepäraselt, kui Eesti Jalgpalli Liidu sisehallis mängiti meistriliiga suurima favoriidi FCI Levadiaga 1:1 viiki.

Levadia asus kohtumist juhtima esimese poolaja lisaminutitel, kui Dimitri Kruglov põrutas 30 meetri kauguselt karistuslöögi otse Paide väravasse. Teisel poolajal jätkas Levadia survestamist, otsides võimalust lüüa ka teine värav, ent Paide ei lasknud end sellest murda.  Raske töö jõudis tulemuseni 86. minutil, mil Sander Sinilaid kohtumise 1:1 viigistas.

Võrdluseks, möödunud hooajal võitis Levadia Paidet kõigis neljas omavahelises mängus skooridega: 7:0, 5:2, 8:0 ja 4:0. 36-st omavahelisest meistriliiga mängust on 32 võitnud Levadia, 2 mängu on lõppenud viigiga, millele lisandub juurde laupäevane viigimäng. Kahel korral on Paide Levadiat võitnud.

Paide Linnameeskonna järgmine kohtumine ootab ees reedel, 9. märtsil, kui vastamisi minnakse tiitlikaitsja FC Floraga.

Paide Linnameeskond U21 teenis Esiliiga B hooaja avamängus magusa võidu, alistades EJL Jalgpallihallis toimunud kohtumises Lasnamäe Ajaxi 3:2.

Vaatamata väga noorele koosseisule oli  Paide meeskond avapoolajal vastasest üle ja läks vaheajale 3:1 eduseisus. Vastaste omavärava kõrval said jala valgeks Henry Eichenbaum ja Ian-Erik Valge. Teise poolaja alguses lõi Ajax küll ühe värava tagasi, kuid rohkemaks ei olnud nad suutelised.

U21 poiste järgmiseks vastaseks on 11. märtsil võõrsil Pärnu Jalgpalliklubi.