Paide ja Tammeka mängus löödi kuus väravat

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Paide Linnameeskond võõrustas eile kodupubliku ees Premium liiga 13. voorus Tartu Tammekat, kellele viimati kaotati 5:2 .

Paide alustas eilset mängu suurepäraselt, kui Nigeeria ründaja Lyede, viis kodumeeskonna 1:0 juhtima. 16. minutil oli Lyede taas tegutsemas, ning skoor näitas juba seisu 2:0.

Paraku võeti seejärel jalg gaasipedaalilt maha, Tammeka sai mängu sisse ja Sairineni ning Pauri tabamuste järel mindi vaheajale viigiseisult.

Kohtumise 83. minutil lõi Paidele eduseisu 3:2 meeskonna kapten Andre Frolov, kes vahetusest sekkunud Tarmo Neemelo söödu Tammeka väravasse lõi.  Tartlasted aga magama ei jäänud, ning 87. minutil lõid tabelisse viigiseisuks 3:3 Tristian Koskor.

Paide Linnameeskond asub tabelis seitsmendal koha, olles kogunud kokku 12 punkti. Selle nädala pühapäeval ootab meeskonda ees kohtumine FC Kuressaarega.