Orienteerujad selgitasid meistreid öises metsas

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Augustikuus äikesetormi tõttu edasi lükatud Eesti meistrivõistlused öises orienteerumises toimusid laupäeval Palmses.

Medaliväärilisi jookse pimedas metsas tegid ka Järvamaa orienteerumisklubi JOKA orienteerujad.

Meesjuunioride 7,2 km pikkusel ja 17 kontrollpunktiga rajal võitis Jasper Ainjärv pronksmedali, mis oli tema jaoks esimene Eesti meistrivõistluste medal.

Meesveteranide M35 klassis sai 8,3 km pikkusel ja 19 kontrollpunktiga rajal Tiit Poopuu hõbemedali ning tema klubikaaslased Kaarel Kallas ja Toomas Marrandi saavutasid vastavalt 4. ja 5. koha. Pronksmedali sai Raul Laas M55 klassis.

Esikuuikusse jõudsid veel mitmed Järvamaa orienteerujad. 4. kohaga lõpetasid Margus Marrandi M40 klassis ja Raivo Pellja M50 klassis. Noormeeste M16 klassis saavutas Markus Sulg 5. koha ja Raiko Marrandi 6. koha. Kuuenda kohaga lõpetasid ka Kalmer Keevend meeste M60 klassis ja Siiri Poopuu naiste N60 klassis.

Meeste 10,4 km pikkusel ja 24 kontrollpunktiga rajal tuli Eesti meistriks Sander Vaher Kaitsejõudude Spordiklubist. Järvamaa orienteerumisklubi JOKA esindaja Johannes Ehala saavutas 11. koha.