SAATEKAVA

  • Esmaspäev
    • 07:00
    • SILJA FELT
    • 07:00 ERR Uudised
    • 07:15 Ajalehed
    • 07:30 Uudised
    • 07:40 Naljaminutid
    • 07:50 Horoskoop
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:20 Hommikuintervjuu
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:00 Uudised
    • 09:20 Raadiomäng
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 Uudised
    • 11:00 Uudised
    • 12:00 ERR Uudised
    • 12:30 Uudised
    • 13:30 Raadiolaat
    • 14:00 Uudised
    • 15:00 ERR Uudised
    • 15:40 Autojuhiminutid
    • 16:00
    • ANDRES PÕLLU
    • 16:00 Uudised
    • 16:55 Metsainfo
    • 17:00 ERR Uudised
    • 17:30 Üheplaadilaulud
    • 19:00 Uudised
    • 19:10 Raadiolaat
    • 22:00 Öömuusika
  • Teisipäev
    • 07:00 HOMMIK
    • SILJA FELT
    • 07:00 ERR Uudised
    • 07:15 Ajalehed
    • 07:30 Uudised
    • 07:40 Naljaminutid
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:20 Intervjuu
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:00 Uudised
    • 09:20 Raadiomäng
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 Uudised
    • 10:10 Naabrist targem
    • 11:00 Uudised
    • 12:00 ERR Uudised
    • 12:30 Uudised
    • 13:00 Maakonnatund
    • 13:30 Raadiolaat
    • 14:00 Uudised
    • 14:15 Ringmikrofon
    • 15:00 LÕUNA
    • ANDRES PÕLLU
    • 15:00 ERR Uudised
    • 15:40 Autojuhiminutid
    • 16:00 Uudised
    • 16:55 Metsainfo
    • 17:00 ERR Uudised
    • 17:15 Jazz
    • 19:00 Uudised
    • 19:10 Raadiolaat
    • 19:15 Maakonnatund*
    • 21:00 Ringmikrofon*
    • 22:00 Öömuusika
  • Kolmapäev
    • 07:00 HOMMIK
    • ANDRES PÕLLU
    • 07:00 ERR Uudised
    • 07:15 Ajalehed
    • 07:30 Uudised
    • 07:40 Naljaminutid
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:20 Hommikuintervjuu
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:00 Uudised
    • 09:20 Raadiomäng
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 Uudised
    • 10:30 Avatud liin
    • 11:00 Uudised
    • 11:30 Pindi Kinnisvara
    • 12:00 ERR Uudised
    • 12:30 Uudised
    • 13:30 Raadiolaat
    • 14:00 Uudised
    • 14:00 LÕUNA
    • 14:15 Paide raekoda
    • 15:00 ERR Uudised
    • 15:40 Autojuhiminutid
    • 16:00 Uudised
    • 16:55 Metsainfo
    • 17:00 ERR Uudised
    • 19:00 Uudised
    • 19:10 Raadiolaat
    • 19:10 Paide Raekoda*
    • 20:00 Skräss
    • 22:00 Clubmusic takeover
    • 23:00 Öömuusika
  • Neljapäev
    • 07:00 HOMMIK
    • SILJA FELT
    • 07:00 ERR Uudised
    • 07:15 Ajalehed
    • 07:30 Uudised
    • 07:40 Naljaminutid
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:20 Intervjuu
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:00 Uudised
    • 09:20 Raadiomäng
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 Uudised
    • 11:00 Uudised
    • 11:20 Head uudised
    • 12:00 ERR Uudised
    • 12:30 Uudised
    • 13:00 Sõnumid Viljandist
    • 13:30 Raadiolaat
    • 14:00 LÕUNA
    • ARLET PALMISTE
    • 14:00 Uudised
    • 15:00 ERR Uudised
    • 15:40 Autojuhiminutid
    • 16:00 Uudised
    • 16:55 Metsainfo
    • 17:00 ÕHTU
    • MATI PALMET
    • 17:00 ERR Uudised
    • 17:05 Slaagritund
    • 18:00 3+2+1
    • 19:00 Uudised
    • 19:10 Raadiolaat
    • 20:00 Vanad head lood
    • 21:00 Öömuusika
  • Reede
    • 07:00 HOMMIK
    • SILJA FELT
    • 07:00 ERR Uudised
    • 07:15 Ajalehed
    • 07:30 Uudised
    • 07:40 Naljaminutid
    • 07:50 Horoskoop
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:20 Hommikuintervjuu
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:00 Uudised
    • 09:20 Raadiomäng
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 Uudised
    • 11:00 Uudised
    • 11:15 Türi Valla saade
    • 12:00 ERR Uudised
    • 12:30 Uudised
    • 13:30 Raadiolaat
    • 14:00 Uudised
    • 14:15 Nädal Riigikogus
    • 15:00 LÕUNA
    • ANDRES PÕLLU
    • 15:00 ERR Uudised
    • 15:40 Autojuhiminutid
    • 16:00 Uudised
    • 16:55 Metsainfo
    • 17:00 ERR Uudised
    • 17:05 Kalendrimuusika
    • 19:00 Uudised
    • 19:10 Raadiolaat
    • 19:30 Laulurappija
    • 21:00 Öömuusika
  • Laupäev
    • 08:00 HOMMIK
    • SILJA FELT
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:15 Horoskoop
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 ERR Uudised
    • 12:00 Reisisaade
    • 14:00 Nädal Riigikogus*
    • 15:05 Slaagritund*
    • 15:45 Autojuhiminutid
    • 16:00 Tantsumuusika
    • 16:15 Metsainfo
    • 18:00 TRE Raadio soovisaade SMS 13553
    • 00:00 Ekvalaiser
    • 01:00 Tantsumuusikat
  • Pühapäev
    • 08:00 HOMMIK
    • SILJA FELT
    • 08:00 ERR Uudised
    • 08:15 Horoskoop
    • 08:30 Õnnesoovid
    • 09:30 Autojuhiminutid
    • 09:45 Metsainfo
    • 10:00 ERR Uudised
    • 12:00 EKRE Räägime asjast
    • 12:00 Ringmikrofon*
    • 14:00 Tunne Järvamaad
    • 15:00 Head Uudised*
    • 15:45 Autojuhiminutid
    • 16:15 Metsainfo
    • 17:00 Türi Valla saade*
    • 20:00 Vanad head lood*
    • 22:00 Öömuusika

Noored ujujad võistlesid Sillamäel

11 apr 17
Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval toimusid Sillamäel Eesti Ujumisliidu Noortesarja idatsooni III ehk viimase etapi võistlused, millest võttis osa üle 200 ujuja.

Pilt: www.motor-kid.com

 

Türi oli esindatud 6 noorujujaga ja koju toodi 3 auhinnalist kohta.

 

T-12 vanuseklassis saavutas Mariette Villems 200 m kompleksujumises esikoha ja 100 m rinnuliujumises kolmanda koha.

 

Samas vanuseklassis võttis Sandra Tänna 100 m liblikujumises kindla esikoha.

 

Kevadpealinna esindasid võistlustel veel Hannah Kaljur, Sergo Miljan, Simon Uukareda ja Martin Suurkaev. 

 

Kõikide noorte ujujate treener on Otto Männa. 


Kommentaare ei ole
Lisa kommentaar *




*