Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Reedel peeti Tallinnas Premium liiga 9. vooru kohtumine, kus vastamisi olid JK Tallinna Kalev ja Paide Linnameeskond.

Avapoolaja järel avas Paide skoori 48. minutil, kui 16-aastane Kristofer Piht kasutas ära vastasmeeskonna kaitsjate ja väravavahi äpardunud tegutsemise. Paraku ei saanud Paide fännid eduseisu üle kaua rõõmustada, sest juba 4 minutit hiljem seadis Kalev viigi jalule.

Edasi kontrollis keskvälja Kalev ning 63. minutil asuti 2:1 juhtima.

87. minutil lõi Martin Kase oma kunagise koduklubi vastu seisuks 2:2 ning esimesel üleminutil määras väljakukohtunik Paide kasuks penalti ja matšile pani vägeva punkti kapten Andre Frolov, lüües lõppseisuks 3:2.

Liigatabelis asub Paide Linnameeskond nüüd 8 punktiga 6. kohal.

Järgmine Premium liiga kohtumine ootab Linnameeskonda ees 22. aprillil koduväljakul, kui vastaseks tuleb Tallinna FCI Levadia.