Kaks Järvamaa jalgpalliklubi jätkavad Väikese Karika teekonda

Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Kolmapäeva õhtul peeti Eesti Väikeste Karikavõistluste 1/16 kohtumised, kus edasipääsu eest asusid võistlustulle ka kolm Järvamaa jalgpalli meeskonda.

Paide Linnameeskond III alistas võõrsil Tallinna FC Easton Villa suure 5:0 skooriga. SK Imavere edasipääs selgus alles pingelises penaltiseerias. Kohtumist asus 35. minutil juhtima Lihula jalgpalliklubi.  90. minutil viigistas seisu Imavere mängija Alar Arula, tänu kellele jätkus mäng lisaajal, kus kumbki meeskond lisaväravaid ei löönud. Edasise kohtumise otsustas penaltiseeria, kus imaverelased panid oma sõna maksma, ning vastase üle võeti seisult 8:7 võit.  Väätsa jalgpallimeeskonna jaoks sai aga Väikse Karika teekond kolmapäeva õhtul lõpu, kui võõrsil võeti 3:1 kaotus Kuusalu jalgpalliklubi Rada vastu.