Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Laupäeval toimus Türil seeriavõistluse Compak Sporting 5. ehk viimane etapp jahilaskmises.

Võistlus peeti formaadis, kus kõik laskurid lasid eelvõistlusel 50 märki, misjärel selgusid auhinnasaajad veteranide ja juunioride klassis. Absoluutarvestuse võitjate väljaselgitamiseks lasid põhivõistluse 6 paremat poolfinaalis täiendavad 15 märki. Poolfinaali põhjal tuli medalikolmiku väljaselgitamiseks lasta veel 15 märki.

Viimasel etapil tuli absoluutarvestuses võitjaks Andres Karu, teine oli Fredi Tarbe ja kolmas Sulev Kont.

Veteranidest oli parim Fredi Tarbe, teise koha sai Lembit Mihkelstein ja kolmanda koha Oskar Paukku.

Juunioride esikoht kuulus Tevon Voltenbergile.

Seeriavõistluse kokkuvõttes saavutas absoluutarvestuses esikoha Andres Karu, teiseks tuli Eero Kajakas ja kolmandaks Kalev Kikerpill.

Veteranide seas oli parim Oskar Paukku, teise koha sai Alo Salm ja kolmanda koha Olev Tiisler.

Juunioridest saavutas esikoha Tevon Voltenberg, teine oli Kaspar Vall ja kolmas Joosep Jarl Ilves.