Hajaasustuse programmi taotluste vastuvõtt läks lahti

13 apr 17
Sulge
Saada artikkel
Send this form
Category: Järvamaa

Tänasest algas kõikides Järvamaa valdades hajaasustuse programmi taotluste vastuvõtt.

Pilt: Internet

 

Programmi eesmärgiks on tagada hajaasustusega maapiirkondades elavatele peredele head elutingimused ning seeläbi kaasa aidata elanike arvu püsimisele nendes piirkondades.

 

Toetust saab taotleda vee- ja kanalisatsioonisüsteemide, juurdepääsuteede ning autonoomsete elektrisüsteemide rajamiseks.

 

Toetust saab taotleda elukohale, kus pere on elanud vähemalt käesoleva aasta algusest. Maksimaalne toetus ühe majapidamise kohta on 6500 eurot ning taotleja ja kaastaotleja oma- ja kaasfinantseering peab kokku moodustama vähemalt 33,3% projekti abikõlbulikest kuludest.

 

Järva Maavalitsuses on programmi kontaktisikuks arengu- ja planeeringuosakonna peaspetsialist Hannele Saksniit, kelle telefoninumber on 3859613 ja e-posti aadress hannele.saksniit@jarva.maavalitsus.ee. 

 

Kohalikes omavalitustes tegelevad programmiga:

 Albu vald

Kuldar Tammik

382 0500

kuldar@albu.ee

Ambla vald

Merike Kont

383 4244

merike@ambla.ee

Imavere vald

Jüri Ellram

511 7499

jyri.ellram@imaverevv.ee

Järva-Jaani vald

Mariliis Hommik

386 3377

keskkond@jjaani.ee

Kareda vald

Valdur Permanson

384 9024

valdur@kareda.ee

Koeru vald

Enn Sakkis

5624 6812

enn@koeruvv.ee

Koigi vald

Kaie Altmets

384 6434

kaie@koigi.ee

Paide vald

Anti Annus

383 8958

anti.annus@paidevald.ee

Roosna-Alliku vald

Tiina Nurk

389 5445

tiina@rallikuvv.ee

Türi vald

Janelle Leenurm

384 8279

Janelle.Leenurm@tyri.ee

Väätsa vald

Ülle Surva

384 4023

ylle.surva@vaatsa.ee


Kommentaare ei ole
Lisa kommentaar *




*